Montáž sádrokartonu

Spolupracujeme s Knauf, Rigips.

Střechy Semily - Ukázka práce

 

Sádrokartonové systémy

Systémy suché vnitřní výstavby Rigips jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech, a to jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích bytových, občanských a průmyslových staveb. Technologický vývoj posunul využití klasických sádrokartonových konstrukcí do popředí pro své protipožární, akustické, tepelně izolační a stavební vlastnosti.

V moderních konstrukcích se používají i kombinace sádrokartonu s dalšími materiály, např. se sádrovláknitými deskami Rigidur a Ridurit. Montáž pro vás rádi uděláme, poradíme vám.

 

Sádrokartonové systémy se používají při nejrůznějších stavebních řešeních:

 1. Stěny
 2. Stropy a podhledy
 3. Podkroví
 4. Dřevostavby
 5. Bezpečnostní konstrukce
 6. Modré akustické systémy
 7. Kazetové podhledy a obklady
 8. Požární odolnost a ochrana
 9. Tmelení a systémy pro kouty, hrany a rohy
 10. Profily pro větší pevnost konstrukcí
 11. Konstrukční systémy do mokrých interiérů a prostor trvale namáhaných vlhkem

Zavolejte nám, rádi se s vámi domluvíme, poradíme vám, doporučíme pro vás to nejvhodnější, přivezeme, namontujeme.

 

Stěny

Sádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech, a to jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích a při opravách bytových, občanských i průmyslových staveb. Využít je lze mimo jiné i na montáž příček a pro obklady stěn.
Konstrukce příček slouží především k členění interiérů na jednotlivé místnosti, ale také k vedení potřebných instalací. Splňují jak estetické tak i stavebně fyzikální požadavky, které jsou na ně kladeny. V případě použití sádrovláknitých desek, lze v interiéru vytvořit zajímavé ohýbané konstrukce. Podívejte se na naše reference ve fotogalerii.

Předsazené stěny jsou používány pro estetické vylepšení stávajících povrchů, zvýšení hodnot tepelně izolačních vlastností a neprůzvučnosti stěn, případně pro vytvoření meziprostoru pro vedení instalací, což je zvláště vhodné při rekonstrukcích (např. v panelových domech). Dutinu uvnitř konstrukce je možno využít k vedení instalací všeho druhu. Ideálně rovná plocha stěny pak může být snadno opatřena zvoleným druhem interiérového nátěru či nalepenou tapetou.

 

 

 
Fenestra
Iko
Knauf
Bramac
Eureco
Lindab
Rigips
Satjam
Roto
Tondach
Velux