Střešní krytina

Spolupracujeme s Bramac, Tondach, Iko, Eureko, Lindab, Satjam, Balexmetal.

Střechy Soldát Novotný

Střešní tašky Bramac

Omezuje usazování nečistot (kyselý déšť, zplodiny, odpadní a výfukové plyny, omezuje zarůstání střechy (např. mechem), zvýšená ochrana proti povětrnostním vlivům (déšť, sníh, mráz), odolává extrémním vlivům životního prostředí (vichřice, přívalové deště, krupobití), zaručuje barevnou stálost po dlouhou dobu (omezuje vliv slunečního záření).

 

Střešní krytiny Tondach

Záruka vysoké kvality

Solární sestavy TONDACH SOLAR se svými technickými parametry a designem řadí mezi špičku nejenom na evropském, ale i světovém trhu. Jejich vysokou kvalitu potvrzuje nejen řada testů z renomovaných zkušeben, ale zejména 30-leté praktické zkušenosti jejich uživatelů.

 

IKO

Specialista na šindele. Nabízíme více než 70 různých kombinací tvarů a barev šindelů pro použití na jakékoliv střeše. Záruka na šindele IKO je až 25 let. Lehká střešní krytina s jednoduchou pokládkou pro novostavby i rekonstrukce střech.

 

Plastové střešní krytiny Eureko

Plastové střešní krytiny vyráběné pod názvem Eureko jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Odolává slunci, dešti, krupobití, mrazu, náhlým změnám teplot, tlumí hluk, nevyžaduje žádnou údržbu, nízká hmotnost.

 

Lindab střechy

Výrobce a dodavatel okapů a střešní krytiny z kvalitní švédské oceli se zárukou až 30 let. Dále nabízíme rovinné a trapézové plechy, systém pro opláštění budov a zastřešení plochých střech. Vysoká odolnost, dlouhá životnost, rychlá montáž.

 

SATJAM střechy

Jsme přední český výrobce dodávající lehké střešní krytiny, okapy, trapézové plechy a kompletní příslušenství střechy. Vše pro plechové střechy. Střešní krytina a okapový systém NIAGARA z oboustranně pozinkovaného ocelového plechu. Kvalitní odolná povrchová úprava v mnoha barevných variantách. Plechová krytina, okapy i trapézové plechy s garancí Satjam záruka Plus. Bezúdržbové okapy funkční i estetické. Trapézové plechy jako jednoduché střešní krytiny nebo různé jiné konstrukční prvky staveb.

 

Balexmetal střešní krytina

Společnost vyrábí trapézové plechy, sendvičové panely na haly, taškové tabule, izolační panely. Střešní krytina vyhovuje jak pro rodinné domy, tak pro halové systémy a haly. Trapézový plech, sendvičov.

 

Klikněte dále na fotogalerii zde

 

Střešní krytina

Střešní krytina je vnější povrch střechy, který chrání budovu před povětrnostními vlivy.

U šikmých střech je většinou složen z drobnějších dílů, zabraňujících protékání vody svým tvarem a způsobem pokládání. Ploché střechy bývají tvořeny souvislou nepropustnou vrstvou.

 

Druhy střešní krytiny

Asfalt jako nátěr na ploché střechy
Břidlice (přírodní, tenkovstvá a dobře štípatelná hornina)
Došek (sláma, rákos)
Eternit (azbestocement, osinkocement) - škodí zdraví
Izolační lepenka
Sklo
Střešní taška
Prejz - pálená taška dvojího žlábkovitého tvaru
Esovka - zakřivená taška, která se částečně překrývá
Falcovka
Hřebenáč - žlábkovitá taška, kterou se kryje hřeben střechy
Bobrovka - plochá pálená (keramická) taška, která se klade ve dvou vrstvách
Betonová taška (cement, písek, voda, pigmenty, nátěry)
Plech - měděný, ocelový pozinkovaný nebo titanovaný, hliníkový (obvykle s ochranným nátěrem)
Šindel - štípané nebo řezané dřevo
Kanadský šindel - destičky z izolační lepenky
Umělé hmoty

 

 

 
Fenestra
Iko
Knauf
Bramac
Eureco
Lindab
Rigips
Satjam
Roto
Tondach
Velux